Дошкільний навчальний заклад (ясла- садок) №5 "Колобок" Подільської міської ради Одеської області








Кадровий склад ДНЗ

Кадровий склад ДНЗ №5 "Колобок"

станом на 01.09.2020р.

 

Всього працівників

20 чол.

педагогічний персонал

8 чол.

медичний персонал

1 чол.

обслуговуючий персонал

11 чол.

 

 

ЯКІСНИЙ СКЛАД ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

станом на 01.09.2020р.

 

Прізвище, ім’я, по-батькові педагога

Посада

Рік

народ

ження

освіта

Категорія

педаго-

гічний стаж

курсова перепідго-товка

атестація

1

Моргуненко Ірина Володимирівна

Завідувач

1972

Вища

Вища кат.

27р.11м

18.02.2017

06.04.2017

2

Богодіст Ірина Георгіївна

Вихователь

1971

Вища

І кат.

28р.11м

15.02.2016

28.03.2018

3

Грек Валентина Костянтинівна

Вихователь

1966

Неповна вища

11 т.р.

25р.07м

13.07.2016

30.03.2017

4

Дашкова Марія Миколаївна

Вихователь

1965

Середня спеціал.

11 т.р.

25р.10м

06.02.2020

31.03.2020

5

Єлєупова Ольга Миколаївна

Вихователь

2000

Неповна вища

10 т.р.

01р.00м

не проходила

не проходила

6

Кучер Катерина Миколаївна

Вихователь

1961

Неповна вища

11 т.р.

25р.07м

27.09.2017

28.03.2018

7

Плєшко Світлана Георгіївна

Вихователь

1965

Середня спеціал.

10 т.р.

09р.02м

не проходила

не проходила

8

Терлецька Вікторія В’ячеславівна

Музичний

керівник

1979

Неповна вища

9 т.р.

05р.06м

не проходила

не проходила

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЯКІСНИЙ СКЛАД ПРАЦІВНИКІВ ІНШИХ КАТЕГОРІЙ
  

станом на 01.09.2020р.

 

з /п

Прізвище, ім'я, по батькові працівника

рік народ

ження

посада

освіта

розряд

загальний стаж роботи

1

Сербіна Жанна Анатоліївна

1973

старша медсестра

сер. спец.мед.

9

вища кат.

27р.11м

(медичний)

2

Курочка Антоніна Сергіївна

1965

завідувач господарства

 

середня

8

34р.01м.

3

Шубська Євдокія Іванівна

1947

помічник вихователя

сер. спец. пед.

6

53р.01м.

4

Шеколян Людмила Миколаївна

1970

помічник вихователя

середня

6

25р.01м.

5

Іванова Тетяна Михайлівна

1957

помічник вихователя

середня

6

46р.01м.

6

Шлаптун Світлана Іванівна

1964

пом. вихователя для

середня спец.

6

34 р.03м.

7

Грабован Ольга Володимирівна

1983

кухар

сер. спец.

3

18р.02м.

8

Унич Оксана Станіславівна

1975

кухар

сер. спец.

4

25р.02м.

 9

Ковиліна Валентина Петрівна

1950

машиніст з прання спецодягу (білизни)

середня

2

52р.06м.

10

Балтян Людмила Іванівна

1955

двірник

сер. спец. пед.

1

42р.00м.

11

Коваль Оксана Іванівна

1975

кастелянка (0,5ст)

підсобний робітник(0,5)

сер. спец.

2

1

04р.02м.

12

Беспечний Валерій Іванович

1968

робітник з комплексного обслуговування

середня

5

18р. 10м.